تولید کننده قطره گیر برج خنک کننده

سازنده قطره گیر برج خنک کننده

تولید کننده قطره گیر برج خنک کننده

سازنده قطره گیر برج خنک کننده

 • ۰
 • ۰

قطره گیر برج خنک کننده:

در واقع برج های خنک کننده همان طور که از نامش پیداست، بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های  برج خنک کننده صنعتی در مقیاس بزرگ هستند.

اساساً، از آن ها به عنوان دستگاه حذف گرما استفاده می شود، که بر اساس اصل اساسی تبخیر کار می کند. هدف اصلی آن ها کاهش دمای آب مورد استفاده در عملیات خنک کننده صنعتی است.

قطره گیر برج خنک کننده یکی از اجزای مهم برج خنک کننده است. یکی از کاربردهای زیاد آن شامل موارد زیر است: نقش آن در فرار بخارات و غبار از برج.

به همین ترتیب، آن ها در خلاص شدن از شر گرمای ناخواسته یا اضافی در سیستم برج خنک کننده کمک می کنند. چگونه این کار را می کند با گرفتن قطرات بزرگ آب که در جریان هوای برج خنک کننده گیر می کنند.

قطره گیر برج خنک کننده نه تنها طول عمر یک برج خنک کننده را طولانی تر می کنند، بلکه کارآیی بیشتری نیز دارند.

مزایای قطره گیر برج خنک کننده به شرح زیر است:

 • دارای عملکرد بالا و همچنین مقرون به صرفه هستند.
 • استفاده از قطره گیر برج خنک کننده یک روش عالی برای صرفه جویی در مصرف انرژی است.
 • قطره گیر برج خنک کننده به گونه ‌ای طراحی شده است که بیشترین کارآمدی را داشته باشد و در مقابل خوردگی مقاوم است.
 • کیت کامل آن موجود است.
 • موجب صرفه‌ جویی در مصرف آب و جلوگیری از هدر رفتن آن می ‌شود.

با استفاده از قطره گیر برج خنک کننده برخی از رایج‌ ترین مشکلات را در سیستم برج خنک کننده خود حل کنید:

 • مشکلات خوردگی و فرسایش در سیستم لوله‌کشی پیرامونی، تجهیزات و قطعات الکتریکی دستگاه برج خنک کننده.
 • ایجاد اتصال کوتاه که باعث خرابی سیستم‌های الکتریکی دستگاه می‌شود.
 • یخ بستن جاده‌های عمومی، محوطه پارکینگ‌ها و زمین‌هایی که در اطراف برج خنک کننده قرار دارند.
 • انتشار مواد شیمیایی در هوای اطراف دستگاه.

چگونه قطره گیر برج خنک کننده ساخته می شوند؟

مردم اغلب قطره گیر های برج خنک کننده را با ماشین آلات پیچیده اشتباه می گیرند، اما این ها دستگاه های ساده و در عین حال مهمی هستند که کار زیادی را انجام می دهند.

با وجود گنجاندن فقط چند مولفه ساده، همه اجزای ساده برای کمک به افزایش کارایی سیستم خنک کننده با هم ترکیب می شوند.

بخش هایی از قطره گیر برج خنک کننده و عملکرد آن ها:

طرح های مختلف از قطره گیر برج خنک کننده در بازار موجود دارد. همه از طریق نحوه نصب متفاوت هستند، یعنی این که آیا آن ها به صورت عمودی یا افقی نصب می شوند.

 • تیغه:

این مدل بسیار سبک، اما از نظر دوام و قابلیت اطمینان در نظر گرفته شده اند. در هر دو انتها توسط کلاه مهر و موم شده اند و از تیغه های زبانه ساخته شده اند.

 • سلولی:

مدل سلول های پیچ و مهره ای قطرات را وادار می کنند تا به جهات مختلف منتقل شوند. با انجام این کار، نیرویی در مرکز ایجاد می شود. رانش با استفاده از نیرویی که از قبل در فرآیند ایجاد شده است، از جریان مرطوب گازها دور نگه داشته می شود.

 • نوار کاست:

کاست یک طراحی سبک و در عین حال مقاوم است. برداشتن و بلند کردن توسط کاست آسان تر می شود. این نه تنها طول عمر بیشتری دارد بلکه ترجیحاً در مقاوم سازی از آن استفاده می شود.

 • پره های یکپارچه:

طول عمر یک قطره گیر برج خنک کننده با ادغام قسمت های داخلی مانند کربن سیاه در داخل ماده اصلی افزایش می یابد. استفاده از مواد پر کننده از خوردگی مواد اولیه جلوگیری می کند.

منابعی که در ساخت دستگاه های قطره گیر برج خنک کننده استفاده شده است:

در این جا از نظر مواد استفاده شده در ساخت دستگاه های قطره گیره برج خنک کننده، تنوع زیادی وجود ندارد. از آن به عنوان یک نعمت مبدل به نظر بیایید زیرا انتخاب یک ماده را آسان تر می کند اما امیدوار کننده است زیرا هر ماده دارای ویژگی های خاص خود است.

 • پلی وینیل کلراید (PVC):

این بیشترین استفاده از مواد در تولید قطره گیر های برج خنک کننده است. آن ها نه تنها ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه موجود هستند بلکه از آن جا که مواد پر کننده PVC در برابر فرسایش مقاوم هستند نیز کاربردی هستند.

 • پلی پروپیلن (PP):

پلی پروپیلن ماده ای قابل بازیافت است که می تواند گرما را از پلی وینیل کلراید بهتر تحمل کند و از پلاستیک و فیبر یا هر دو ساخته شده است.

 • فلز:

قطره گیر های برج خنک کننده فلزی به دلیل ماهیت مقاوم و بادوام در شرایطی از جمله دمای بالا یا حمل کانتینر ایده آل هستند. تنها عارضه قطره گیر برج خنک کننده فلزی این است که فلز در برابر شرایط جوی آسیب پذیر است، اما با پوشش برای حفظ این مشکل نیز حل می شود.

ویژگی های ایده آل قطره گیر برج خنک کننده:

 • قطره گیر های برج خنک کننده دارای گواهینامه هایی هستند که استفاده از آن ها بی خطر است.
 • قابل استفاده و دارای ماندگاری بالا.
 • از بین رفتن رانش تا 01/0 درصد می تواند توسط یک قطره گیر برج خنک کننده حفظ شود.
 • عملکرد کارآمد توسط دستگاه.
 • صرفه جویی در هزینه.
 • این فرآیند به راحتی جریان می یابد.

قطره گیر برج خنک کننده، یک محصول اساسی صنعتی:

قطره گیر برج خنک کننده قسمت بسیار مهمی از برج های خنک کننده هستند. برای نتایج بهتر، دستگاه های قطره گیر برج خنک کننده فرسوده باید با موارد جدیدی جایگزین شوند، اگر چند سال است که از آن ها استفاده می شود، حتما باید نسبت به تعویض آن ها اقدام کنید.

تولید کننده قطره گیر برج خنک کننده:

ما امیدواریم که این وبلاگ کوتاه به شما کمک کرده باشد تا درک بهتری از متغیر هایی که می توانند بر تأثیر عملکرد برج خنک کننده تأثیر بگذارند، به دست آورید. اگر می خواهید در مورد گزینه های گولینگ تاور که شرکت مهتاب گستر ارائه می دهد بیشتر بدانید یا می خواهید با یکی از تکنسین های برج خنک کننده ما بررسی تعمیر و نگهداری کنید، امروز با ما تماس بگیرید و قرار ملاقات بگذارید. ما در صدد ارائه بهترین راه حل های برج خنک کننده صنعتی هستیم و مطمئن هستیم که در صورت نیاز می توانیم به شما کمک کنیم.

برج های خنک کننده، اگر چه ماشین های قدرتمندی هستند، اما برای اطمینان از عملکرد صحیح آن ها در بالا ترین بازده به بازرسی های دقیق نیاز دارند. یکی از مهم ترین اجزای نگهداری، پیشرانه دنده برج خنک کننده است. کارشناسان خدمات برج خنک کننده یا کولینگ تاور در شرکت مهتاب گستر می توانند به شما در نگهداری، تمیز کردن و تعمیر درایو های دنده برج خنک کننده، اسپرینکلر برج خنک کننده، نازل برج خنک کننده، پکینگ برج خنک کننده، قطره گیر برج خنک کننده و فن های برج خنک کننده کمک کنند.

گروه تولیدی و صنعتی مهتاب گستر در بسیاری از برنامه های آموزش محلی و ملی در زمینه طراحی، نصب و مدیریت سیستم های برج خنک کننده و تحقیقات مرتبط را ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برج خنک کن و فرایند تولید برج خنک کننده و همچنین سؤالات بیشتر در مورد راه حل های کمکی برج خنک کننده یا سایر دستگاه های خنک کن و نیز اطلاع از قیمت قطره گیر برج خنک کننده، لطفاً با کارشناسان و متخصصان مهتاب گستر از طریق شماره تماس های 02166706377 و ۰۹۱۲۶۲۱۸۵۳۳ در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و محصولات ما، از جمله سیستم مدیریت روغن قابل حمل برای برج خنک کننده، از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که در مورد مناطقی که خدمات می دهیم و کیفیت ساختی که می توانیم برای تعمیر یا نو سازی درایو های چرخ دنده برج خنک کننده شما به ارمغان آوریم، به شما بیشتر بگوییم. همچنین می توانید می توانید برای تصفیه آب و فروش قطعات برج خنک کننده با ما تماس بگیرید.

برای راهنمایی و پشتیبانی با تیم متخصص مهتاب گستر در تماس باشید.

 

 

 

 • ۹۹/۰۹/۲۹
 • شرکت مهتاب گستر تولید قطره گیر برج خنک کننده